یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ الأحد ١٣ رمضان ١٤٣٩ Sunday, May 27, 2018
نشریه فعالان اقتصادی
کد خبر : ۱۸۴۳ گروه : خبر نامه تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
هم نت روستا برگزار شد

نخستین نمایشگاه و گردهمایی تخصصی توسعه‌گران کسب‌‌وکار روستایی ۲۴ تا ۲۶ آذر در محل سرای تاریخی عطار توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزارشد. در نخستین رویداد هم‌نت روستا که در روستای کفران برگزار شد، جوانان روستایی شرکت کنندگان اصلی رویداد بودند.

هم نت روستا برگزار شد

نخستین نمایشگاه و گردهمایی تخصصی توسعه‌گران کسب‌‌وکار روستایی 24 تا 26 آذر در محل سرای تاریخی عطار توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزارشد. در نخستین رویداد هم‌نت روستا که در روستای کفران برگزار شد، جوانان روستایی شرکت کنندگان اصلی رویداد بودند. ابتدا تیم‌هایی که در هر کدام هم روستاییان و هم نخبگان شهری حضور داشتند تشکیل شد و هر تیم یک ایده برای راه انداختن کسب و کار را پیگیری کرد و اکنون پس از هشت ماه از نتایج این رویداد رونمایی شد.در همایش تخصصی توسعه گران کسب و کار روستایی علاوه بر رونمایی از نتایج هم‌نت روستا، توسعه‌گران کسب و کارهای روستایی نیز حضور خواهند داشته و ضمن به نمایش گذاشتن قسمتی از فعالیت‌های خود در پهنه جغرافیایی ایران، به بحث و تبادل تجربه در خصوص توسعه محلی خواهند پرداختند. در این رویداد سه میزگرد تخصصی نیز با موضوعات « الگوی بازاریابی و فروش محصولات روستایی»، «الگوی انتقال دانش و فناوری به جوامع محلی و استحصال دانش بومی» و « مدل تامین منابع مالی کسب و کار روستایی» برگزار شد.


 

ايده شو با موضوع گيم

 بيست و سومين ايده‌شو با موضوع گيم و بازي‌هاي رايانه‌اي توسط شهرك علمي‌ و تحقيقاتي اصفهان در دانشگاه اصفهان برگزار شد.پريناز حسيني با ايده بازي رايانه‌اي با هدف كمك به كودكان مبتلا به سرطان، محمدرضا تاجريان با ايده مردم آزار، احمدرضا شيباني با ايده هزارتوي اصفهان، محمد بيگدلي با ايده پناهگاه و احسان تقي پور با ايده روايت داستان بوسيله واقعيت مجازي به ترتيب مقام اول تا پنجم را كسب كردند.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : جوانان روستایی     |     هم نت روستا     |     بنیاد نخبگان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
جستجو در این شماره
پیشنهاد اول
از دیپلماسی اقتصادی تا صلح منطقه‌ای «مغلطه پنجره شکسته»، تزی است اقتصادی و ضد جنگ‌. باستیا، اقتصاددان کلاسیک ‌از این تز برای رد توجیه اقتصادی جنگ استفاده کرد تا اثبات کند تخریب و ...
آرشیو
گزارش
گفتگو
مقالات آموزشی
یادداشت
تازه ترین اخبار