شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ السبت ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٨ Saturday, December 03, 2016
نشریه فعالان اقتصادی
1
2
3
4
5
6
وقتی معاون وزیر صنعت صورت مسئله را پاک می کند معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مصاحبه با «تجارت برتر» گفت: قرار است طی برنامه، تا پایان سال ۹۵ دوازده هزار بنگاه را به چرخه تولید بازگردانیم. علی یزدانی درباره صنایعی که در استان اصفهان به دلیل رکود، فشارهای اداره دارایی و بانک ها ورشکسته شده اند نیز گفت: «بخشی از صنایع ورشکسته قابل راه اندازی هستند و بخشی دیگر امکان ادامه حیات ندارند.»
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مصاحبه با «تجارت برتر» گفت: قرار است طی برنامه، تا پایان سال ۹۵ دوازده هزار بنگاه را به چرخه تولید بازگردانیم. علی یزدانی درباره صنایعی که در استان اصفهان به دلیل رکود، فشارهای اداره دارایی و بانک ها ورشکسته شده اند نیز گفت: «بخشی از صنایع ورشکسته قابل راه اندازی هستند و بخشی دیگر امکان ادامه حیات ندارند.»
اسرافیل احمدیه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تسهیلات ۱۰۰۰ میلیارد تومانی برای نجات صنعت اصفهان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان این که یکی از موارد مهم، رونق صنایع کوچک و متوسط است، به «تجارت برتر» گفت: وزارت صنعت، حدود یک هزار میلیارد تومان به این امر اختصاص داده است. اسرافیل احمدیه افزود: تا کنون ۴۹۰ واحد صنعتی جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان این که یکی از موارد مهم، رونق صنایع کوچک و متوسط است، به «تجارت برتر» گفت: وزارت صنعت، حدود یک هزار میلیارد تومان به این امر اختصاص داده است. اسرافیل احمدیه افزود: تا کنون ۴۹۰ واحد صنعتی جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.
رییس هیات مدیره انجمن برق و الکترونیک اصفهان ۱۳ سال خدمت رییس هیات مدیره انجمن برق و الکترونیک اصفهان در مصاحبه با «تجارت برتر» گفت: ۴۵۰ تولید کننده تجهیزات و ادوات برقی عضو این انجمن هستند. محسن پورسعید افزود: انجمن برق اصفهان ۱۳ سال خدمات چشمگیری ارایه داده است و اعضای آن بسیار فعال هستند.
رییس هیات مدیره انجمن برق و الکترونیک اصفهان در مصاحبه با «تجارت برتر» گفت: ۴۵۰ تولید کننده تجهیزات و ادوات برقی عضو این انجمن هستند. محسن پورسعید افزود: انجمن برق اصفهان ۱۳ سال خدمات چشمگیری ارایه داده است و اعضای آن بسیار فعال هستند.
گزارش اختصاصی «تجارت برتر» از عملکرد پارلمان بخش خصوصی اصفهان کارنامه اتاق قابل دفاع است حدود هشت هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط در استان اصفهان وجود دارد و به همین دلیل استان اصفهان رتبه نخست صنعتی کشور را در زمینه های مختلفی مانند فولاد، سیمان، نساجی، پتروشیمی و... به خود اختصاص داده است.
حدود هشت هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط در استان اصفهان وجود دارد و به همین دلیل استان اصفهان رتبه نخست صنعتی کشور را در زمینه های مختلفی مانند فولاد، سیمان، نساجی، پتروشیمی و... به خود اختصاص داده است.
گفت و گوی «تجارت برتر» با اسرافیل احمدیه صنعت اصفهان در کما روزی نیست که صفحات روزنامه ها را ورق بزنیم و از تعطیلی یک واحد صنعتی و تولیدی بزرگ یا کوچک خبری نبینیم. در فضای مجازی نیز با جست و جویی کوتاه می توانیم اخبار تعطیلی بسیاری از برندهای معتبر ایرانی را بررسی کنیم.
روزی نیست که صفحات روزنامه ها را ورق بزنیم و از تعطیلی یک واحد صنعتی و تولیدی بزرگ یا کوچک خبری نبینیم. در فضای مجازی نیز با جست و جویی کوتاه می توانیم اخبار تعطیلی بسیاری از برندهای معتبر ایرانی را بررسی کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان: افزایش شهرک های صنعتی تخصصی شهرک های صنعتی فصل جدیدی از عصر صنعت هستند که مهم ترین هدف از ایجاد آن ها متمرکز شدن واحدهای صنعتی به منظور کاهش هزینه ها، کاهش آلایندگی ها و افزایش بهره وری منابع انرژی است. در بسیاری کشورهای توسعه یافته شهرک های صنعتی ذیل استراتژی توسعه صنعتی تعریف شده اند و نگاه ویژه ای به این مناطق شده است.
شهرک های صنعتی فصل جدیدی از عصر صنعت هستند که مهم ترین هدف از ایجاد آن ها متمرکز شدن واحدهای صنعتی به منظور کاهش هزینه ها، کاهش آلایندگی ها و افزایش بهره وری منابع انرژی است. در بسیاری کشورهای توسعه یافته شهرک های صنعتی ذیل استراتژی توسعه صنعتی تعریف شده اند و نگاه ویژه ای به این مناطق شده است.
تجارت و بازرگانی
چگونه در بازار کساد از رقبا متمایز باشیم؟ بازاریابی در فضای رکودی بدون شک این روزها اغلب فعالان اقتصادی از فضای رکودی حاکم برجامعه گلایه مند هستند. رکود اقتصادی ...
صنعت و معدن
انتقاد رییس خانه صنعت، معدن و تجارت اصفهان از افزایش مالیات و رکود بنگاه ها مالیات دو برابر در رکود حال اصفهان خوب نیست. بخش گسترده ای از آتش رکود، به دامن این استان صنعتی افتاده است. این آتش در حالی ...
برند
آشنایی با نهمین زن قدرتمند جهان «شریل» فیس بوک را متحول کرد شریل سندبرگ، از قدرتمند ترین زنان جهان است که سابقه کار در بسیاری از کمپانی‌های مطرح دنیا را در ...
بورس و بانک و بیمه
بررسی تاثیر روند کاهشی نرخ سود بانکی بر بخش های مختلف اقتصاد ایران ترمز کاهش سود بانکی نرخ سود سپرده های بانکی از اول تیرماه ۹۵ بر اساس توافق میان مدیران عامل بانک های خصوصی و موسسات ...
گفت و گو
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان: افزایش شهرک های صنعتی تخصصی شهرک های صنعتی فصل جدیدی از عصر صنعت هستند که مهم ترین هدف از ایجاد آن ها متمرکز شدن واحدهای صنعتی ...
اصناف
انتقاد رییس اتحادیه صنایع لبنی اصفهان در گفت و گو با «تجارت برتر»: وزیر بهداشت صادرات شیر را مختل کرد لبنیات و به ویژه شیر همواره یکی از کالاهای اساسی در ایران به شمار می رود و خانواده ها اهمیت بسیاری ...
گوناگون
نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی مدیر اقتصادی خانواده باشید اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد درون زا و تکیه بر توان و ظرفیت داخلی است که در آن باید همه به دنبال ...
جستجو در این شماره
نظر سنجی
54.161.130.145
آیا بازارهای کوثر توانسته اند نقشی دراقتصاد خانوار ایفا کنند؟

ارسال
پیشنهاد اول
ضرورت تعامل دولت، مجلس و سیاستگذاران اقتصاد کشور عزمی برای نجات صنعت احتضار تولید و صنعت دیگر موضوع تازه ای نیست. تضعیف صنایع که خیلی‌ها ریشه آن را در ظهور اقتصاد دولتی و دستوری دهه ۶۰ ‌و در واگذاری کارخانه‌ها و کنار ...
آرشیو
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات آموزشی
چندرسانه ای
عکس
فیلم
صوت